Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

HakkımızdaTeknovita.com Hakkında


Bilişim ve teknoloji ürünleri çeşitliliğinde 1 numara olma misyonuyla 2022 yılında kurulan Teknovita.com; yüksek hizmet kalitesine ek olarak hızlı teslimat politikasına ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aksiyoner, Hızlı, Bütünleşik, Yenilikçi ve Sürdürülebilir değerlerini benimseyen ve bunları kurumsal yapı taşı olarak içselleştiren Teknovita.com, şirketin temel prensibini “Teknolojinin Ucuz Adresi” mottosuna gizleyerek paydaş memnuniyetini önceliklendirmiştir.

Teknovita.com ayrıca, benimsediği insan kaynakları politikasıyla şirket bünyesinde “Yıldız Çalışan Topluluğu” oluşturarak Teknoloji Market kategorisinde İşveren Markası olma vizyonunu gerçekleştirmek için de emin adımlarla ilerlemektedir. 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan uygun alışveriş seçenekleri ve dikkat çeken ürün karmasıyla sektörün öncü markası haline gelmeyi hedefleyen Teknovita ile dizüstü bilgisayardan oyuncu bilgisayarına, all in one pc’den masaüstü pc’ye, yazıcı, monitör, elektronik küçük ev aletleri, kişisel bakım aletleri, tablet, gamer ekipmanları ve telefonlara kadar birçok ürüne daha ekonomik ve hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.


FİRMA BİLGİLERİMİZ:
 
Ünvanı: TEKNOVİTA TEKNOLOJİ BİLİŞİM VE BİLGİSAYAR SAN. TİC. VE LTD. ŞTİ. (www.teknovita.com)
Vergi Dairesi : Ostim V.D. Vergi No: 8360945714
Adresi: Mehmet Akif Ersoy Mah. 350. Sok. No: 3 Blok: B Daire No: 59 Kat: 11 Yenimahalle/ANKARA
Müşteri Hizmetleri: 0 850 308 1801 E-posta: [email protected]
Mersis No: 0836094571400001
Kep: [email protected]
Yükleniyor...