Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teknik Özellikler

Bellek Türleri:
Bit Değeri:
Chip Seti:
Ekran Kartı Hafızası:
Grafik İşlemcisi:
Powercolor

Powercolor Fıghter Rx7600Xt 16G-F 16Gb Gddr6 128Bit

14.062,50 TL
1-3 iş günü içerisinde kargoda
12 aya varan
Powercolor Fıghter Rx7600Xt 16G-F 16Gb Gddr6 128Bit
14.062,50 TL

POWERCOLOR FIGHTER RX 7600XT 16G-F 16GB GDDR6 128Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Genel Özellikkler

PowerColor Fighter RX 7600 XT: 1080p Oyun Yeniden Tanımlandı

16 GB GDDR6 belleğe sahip PowerColor Fighter Radeon RX 7600 XT, muhteşem 1080p oyunlar için ideal ve uygun fiyatlı bir seçimdir. AMD RDNA 3 mimarisi, yüksek kare hızları ve mükemmel görsel kalite sağlayarak oyunculara büyük değer sunar.

Fighter RX 7600 XT ile Oyuna Adım Atın

Sürükleyici deneyimlerin anahtarı olan PowerColor Fighter Radeon RX 7600 XT ile oyuna dalın. Mükemmel ısı yönetimi için çift 90 mm'lik fan tasarımına ve büyük bir soğutucuya sahiptir ve sorunsuz ve serin bir performans sağlar. Kompakt ama güçlü Fighter Radeon RX 7600 XT ile oyun yolculuğunuzu geliştirin.

Yüksek Kaliteli Japon Çift Bilyalı Rulmanlar

Çift bilyalı rulmanlar dönme sürtünmesini azaltarak mükemmel ısı dağılımı sağlar ve fanların beklenen ömrünü etkili bir şekilde iki katına çıkarır.

Akıllı Fan Kontrol Cihazı

Sıcaklık izleme için akıllı bir çip kullanan fanlar, GPU sıcaklığı 60°C'ye ulaştığında etkinleşir ve 50°C'nin altına düştüğünde durur. Bu hassas sıcaklık kontrolü etkili soğutmaya, fan gürültüsünün azalmasına ve ürünün ömrünün uzamasına olanak sağlar.

Çift Soğutma Fanı

PowerColor Fighter Radeon RX 7600 XT grafik kartı, kartınızı en iyi soğutma çözümünde tutmak için 2 x 90 mm optimize edilmiş fan tasarımına sahiptir.

Bakır Taban Doğrudan Dokunma

Pürüzsüz bir bakır taban, olağanüstü ısı dağıtım verimliliğini artırmak ve kartı optimum soğutma koşulunda tutmak için doğrudan GPU ile temas eder.

Güçlendirilmiş Arka Plaka

Metal arka plaka, kartı güçlendirmek ve PCB'nin bükülmesini önlemek için son derece sağlamdır.

OYUN. AKTARIM. İLERLEMEK.

16 GB GDDR6 bellek ve yeni nesil teknolojilerle kendinizi bugünün ve yarının oyunlarına hazırlayın. AMD RDNA 3 mimarisiyle desteklenen AMD Radeon RX 7600 XT grafik kartıyla 1080p ve ötesinde oyun oynarken ve yayın yaparken inanılmaz performansı, görselliği ve akıcılığı deneyimleyin. Yapay zeka hızlandırıcıları, ışın izleme, AV1 donanım kodlaması ve en yeni DisplayPort 2.1 teknolojisi desteğiyle geleceğe hazır kalın.

OYUN

AMD Radeon RX 7600 XT grafik kartı, oyuncular için yeni bir performans düzeyi belirliyor. Geleceğe hazır 16 GB GDDR6 bellek, birleştirilmiş AMD RDNA 3 bilgi işlem birimleri ve AMD HYPR-RX gibi yeni nesil teknolojiler içerir; 1080p'de en iyi deneyim için ultra ayrıntılı görsellerle ultra hızlı ve akıcı oyun olanağı sağlar. 1440p'ye kadar atlama esnekliği. Radeon RX 7600 XT grafik kartı, inanılmaz yüksek yenilemeli oyun ve akış deneyiminin yanı sıra uzun yıllar boyunca oyun oynama güveni sunar.

AKTARIM

Yeni donanım AV1 kodlayıcılarıyla favori yazılımınız OBS Studio'yu kullanarak yeni nesil, yüksek kaliteli akışa hazır olun. Yayın sırasında iyileştirilmiş kodlama performansı ve gelişmiş görsel kaliteyle Radeon™ RX 7600 XT grafik kartı, oyuncular ve yayıncılar için en üst düzeyde tak ve çalıştır çözümüdür. Ortam gürültüsünü ortadan kaldırmak ve izleyicilerinizle veya ekip arkadaşlarınızla net bir şekilde iletişim kurmak için AI özellikli AMD Gürültü Bastırma özelliğini etkinleştirin.

İLERLEMEK

Yeni nesil masaüstü deneyimlerine kendinizi daha da kaptırın. Yeni çerçeve oluşturma teknolojileri, gelişmiş ışın izleme, AI hızlandırıcılar, AV1 kodlama ve AMD Radiance Display Motoru içeren en gelişmiş yüksek yenileme hızına sahip ekranlardan bazılarına tanık olun. Ayrıca, video oynatma için 68 milyara kadar renk deneyimi ve 8K'ya kadar destek için en yeni DisplayPort 2.1 teknolojisi desteğinin keyfini çıkarın. AMD akıllı teknolojilerini etkinleştirmek için AMD Radeon RX 7600 XT grafik kartını AMD Ryzen işlemciyle birleştirin. Oyunda size avantaj sağlamak için olağanüstü performansı ortaya çıkarabilirsiniz. En iyi PC oyun deneyimleri için AMD Radeon RX 7000 Serisi grafik kartınızı, kurşun geçirmez sürücüler içeren AMD Software: Adrenalin Edition uygulamasıyla geliştirin.

PERFORMANSI ARTIRIN. SAĞLIĞI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN.

AMD FidelityFX Süper Çözünürlük (FSR) teknolojisi, yükseltme teknolojisini bir sonraki seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda kare hızlarını artırırken inanılmaz görüntü kalitesi sağlar.
AMD Radeon Süper Çözünürlük (RSR), sürücü düzeyinde FSR uzamsal yükseltme teknolojisinden yararlanır ve binlerce oyunda size yüksek performans avantajları sunar.

PERFORMANS KOLAYLAŞTI

AMD HYPR-RX'i etkinleştirerek performansı en üst düzeye çıkarın ve giriş gecikmesini en aza indirin. AMD Akışkan Hareketli Çerçeveler, AMD Radeon Süper Çözünürlük, AMD Radeon Boost ve AMD Radeon Gecikme Önleyici teknolojileri artık birlikte çalışarak sürekli büyüyen oyun koleksiyonunda performansınızı artırıyor.

Teknik Özellikler

Grafik Motoru RX 7600 XT 16G-F
Video belleği16GB GDDR6
Akış İşlemcisi2048 Adet
Motor Saati(STD/Sessiz)2470 MHz'e kadar(Oyun)¹ 2755 MHz'e kadar(Boost)²
Bellek Hızı18,0 Gb/sn
Bellek Arayüzü128 bit
DirectX Desteği12
Bus Standardı PCIE4.0x8
Standart Ekran Konektörleri 1 x HDMI 2.1,3 x DisplayPort 2.1 (yalnızca 2x eşzamanlı DP2.1 bağlantıları desteklenebilir)

Özellik Desteği

OpenGLDestek
AMD Akış TeknolojisiDestek
AMD Eyefinity TeknolojisiDestek
AMD Akıllı Erişim BelleğiDestek

Maksimum Çözünürlük

DisplayPort'u7680×4320
HDMI7680×4320

Güç Özellikleri + Kart Boyutları

Kart Boyutları 217mm*118mm*39mm 232mm*132mm*42mm(braketli)
Minimum Sistem Gücü gereksinimi (W) 600W³
Uzatma Güç Konektörü Bir adet 8 Pimli PCI Express Güç Konektörü

Açıklama


¹Oyun Saati, tipik oyun uygulamalarını çalıştırırken tipik TGP'ye (Toplam Grafik Gücü) ayarlanmış beklenen GPU saatidir. Gerçek bireysel oyun saati sonuçları farklılık gösterebilir.
²Artırılmış Saat, yoğun iş yükünü çalıştıran GPU'da elde edilebilecek maksimum frekanstır. Hız artırmanın ulaşılabilirliği, sıklığı ve sürdürülebilirliği, termal koşullar ve uygulamalardaki ve iş yüklerindeki değişiklikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterecektir.
³AMD Radeon RX 7600 XT grafik kartı için önerilen güç kaynağı, 12V çıkışı > 42A olan minimum 600 W veya daha yüksek güç kaynağıdır. Önerilen minimum sistem güç kaynağı watt değeri, AMD Ryzen 9 5900X işlemciyle yapılandırılmış bir bilgisayarın yanı sıra diğer sistem bileşenlerinin tipik güç gereksinimlerine dayanmaktadır. Sistem gereksinimleriniz farklılık gösterebilir.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler tarafınıza Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

Siparişleriniz Hazır sistemler hariç 1-3 iş gününde ürünün kargoda
Aynı zamanda tüm ürünler için ücretsiz ve hızlı teslimat!

Kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta, Pazar günleri ise hizmet vermemektedir. Bu nedenle Cumartesi günü bize ulaşan siparişlerinizde gecikme yaşanabilir.

Hazır Sistem Ürünlerinde Teslimat:
Satın almış olduğunuz hazır sistemin ekran kartı demonte olarak gelmektedir.
Hazır sistemler 2-7 iş günü içerisinde hazırlanıp tarafımızdan kargolanmaktadır.
 
Ödeme
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde 2 farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ile ödeme ve Havale EFT ile ödeme olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...