Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teknik Özellikler

Bellek Türleri:
Bit Değeri:
Chip Seti:
Ekran Kartı Hafızası:
Grafik İşlemcisi:
Powercolor

Powercolor Red Devıl Rx7800Xt 16G-E/Oc 16Gb Gddr6 256Bit

24.062,50 TL
1-3 iş günü içerisinde kargoda
12 aya varan
Powercolor Red Devıl Rx7800Xt 16G-E/Oc 16Gb Gddr6 256Bit
24.062,50 TL

POWERCOLOR RED DEVIL RX 7800XT 16G-E/OC 16GB GDDR6 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

RED DEVIL RX 7800XT

  • Windows 11 için optimize edildi
  • AMD FreeSync Teknolojisi
  • Radeon Güçlendirme
  • Donanım Işın İzlemeli AMD RDNA 3 Mimarisi
  • Radeon Gecikme Önleyici
  • AMD FidelityFX Süper Çözünürlük 3 teknolojisi

Sınırlı Üretim Red Devil 7800 XT - Üstün Oyun Ödülü

PowerColor, gerçek meraklılar ve meraklılar için Sınırlı Üretim Red Devil 7800 XT'yi sunuyor. Bu özel sürüm, yalnızca Red Devil adıyla eşanlamlı olan üst düzey performansı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda seçici oyuncular için benzersiz bir özellik sunuyor: Devil Skin. Bu değiştirilebilir arka plaka, kullanıcıların kartlarını kişiselleştirmelerine olanak tanıyarak oyun donanımlarına kişisel bir dokunuş katıyor. Bu yalnızca bir grafik kartı değil; eşsiz performansı eşsiz estetikle birleştiren iddialı bir parçadır. Sınırlı sayıda mevcut olan bu sürüm, kurulumlarının kalabalığın arasından sıyrılmasını isteyenler için mutlaka sahip olunması gereken bir ürün

Güç, Hassasiyet ve Performansın Birleşimi

PowerColor 7800 XT Red Devil, sağlam 16 güç fazı (10+2+1+2+1) kurulumuyla ve yüksek kaliteli 14 katmanlı PCB üzerine inşa edilmesiyle oyun mükemmelliğinin bir kanıtıdır; kart, gelişmiş sinyal kalitesi sağlar ve dayanıklılık. Gerçek zamanlı güç dağıtım bilgileri, istikrarlı güç dağıtımı için IMON Dijital İzleme özelliğine sahip entegre DrMOS tarafından sağlanır.

1. Değiştirilebilir Arka Plaka
2. Metal Takviyeli Arka Plaka
3. Çift BIOS
4. Yüksek Kaliteli 14 Katmanlı PCB Tasarımı
5. IMON Dijital İzleme özellikli DrMOS
6. Optimum Isı Borusu Düzenlemesi
7. Kişiselleştirilmiş ARGB Aydınlatma Efekti
8. Halka Fan Kanat Tasarımı

Yüksek Kaliteli Japon Çift Bilyalı Rulmanlar

Çift bilyalı rulmanlar dönme sürtünmesini azaltarak mükemmel ısı dağılımı sağlar ve fanların beklenen ömrünü etkili bir şekilde iki katına çıkarır.

Akıllı Fan Kontrol Cihazı

Akıllı çipten gelen sıcaklık algılamayı kullanan fanlar, GPU 60°C'ye ulaştığında çalışmaya başlayacak ve 50°C'nin altında kapanacaktır. Verimli soğutma, fan gürültüsünün azaltılması ve daha uzun ürün ömrü, daha doğru bir sıcaklık izlemenin sağladığı faydalardır.

Eşsiz Halka Fan Kanat Tasarımı

Benzeri Görülmemiş Halka Fan Kanat Tasarımı Fanlarımızın en yeni 9 kanatlı tasarımı, aynı gürültü seviyesinde daha iyi hava akışı ve hava basıncı oluşturarak soğutma performansını artırarak GPU sıcaklıklarını önceki nesillere kıyasla 3°C'den fazla azaltır.

GPU Doğrudan Temaslı Bakır Plaka

Isı transferi eşiğini maksimuma çıkarmak için VRAM'ı kaplarken GPU ile doğrudan teması sağlamak için bakır plaka alanını artırdık.

Dikey Kanatlı Soğutucu

Dikey kanatlara yakın aralıklarla yerleştirilmiş büyük bir soğutucu PCB'ye monte edilmiştir ve daha iyi ısı yayma alanı ve radyasyon sunarak hava akışının ısıyı verimli bir şekilde dağıtmasına olanak tanır.

Optimum Isı Borusu Düzenlemesi

7 x 6φ nikel kaplı bakır ısı boruları PCB'nin üzerine yakın bir şekilde hizalanarak ısının GPU ve VRAM'den soğutma dizisine daha hızlı ve etkili bir şekilde aktarılmasını sağlar.

IMON Araç Sınıfı DrMOS Güç Modülü ile Gerçek Zamanlı İzleme

Red Devil, GPU'ya güç sağlamak için DrMOS'lu 10+2+1 fazlı VRM tasarımının yanı sıra VRAM için özel olarak tasarlanmış ek 2+1 fazı benimser. Yeni IMON teknolojisi, her bir fazdaki elektrik akımını ve güç tüketimini izler ve raporlar. Red Devil, iş yükünü dengeleyerek hız aşırtma sırasında benzersiz kararlılık ve termal koruma sağlar. Ayrıca, yüksek kaliteli araba sınıfı polimer kapasitörler uzun süreli dayanıklılık sunar ve yüksek iletkenlik, iletim sırasında güç kaybını azaltır.

Yüksek Kaliteli PCB Tasarımı

Red Devil RX 7800 XT'de 2 oz güç katmanı da dahil olmak üzere birinci sınıf 14 katmanlı yüksek TG PCB Kartı kullanılıyor; Bu şekilde tasarlanmış bir PCB, iletim sırasında sinyal kaybını azaltır: özellikle daha yüksek akım ve kararlılık talepleri artan üst düzey GPU'lar için önemlidir.

Metal Takviyeli Arka Plaka

Metalle Güçlendirilmiş Arka Plaka Metal arka plaka, dahili bileşenleri PCB bükülmesine karşı güçlendirir ve korur ve arka plakadaki kesikli tasarım, ısı dağıtımı verimliliği için egzoz ısısının düzgün bir şekilde akmasına olanak tanır.

Alevli Şeytan Gözü, Kişiselleştirilmiş ARGB Aydınlatma Efekti

Flaming Devil Eye, Kişiselleştirilmiş ARGB Aydınlatma Efekti PowerColor Red Devil, PowerColor Devilzone RGB kontrol yazılımı aracılığıyla ayarlanabilir ön, yan ve arka plaka ARGB'si ile birlikte gelir. Aydınlatma efektleri, sisteminizin estetiğine veya ruh halinizin gerektirdiği şeye uyacak şekilde kişisel tercihinize göre özelleştirilebilir. Ayrıca Red Devil RGB, ürüne dahil olan ARGB kablosu kullanılarak anakartla senkronize edilebiliyor ve oyunculara oyun sırasında sürükleyici ve koordineli bir ortam sağlıyor.

Çift BIOS Modu

Red Devil grafik kartlarında yerleşik Çift BIOS ve kolay değiştirme için bir anahtar bulunur.
-OC BIOS: Daha yüksek performans sağlamak amacıyla kartınızın daha düşük bir sıcaklıkta çalışmasını sağlamak için fan RPM'sini artıran güçlendirilmiş bir mod.
-Sessiz BIOS: Performansı korurken daha düşük gürültü ve fan ömrüne, daha yumuşak bir fan hızına, fan hızı ve gürültüyü orta ancak yine de kontrollü sıcaklıklarla değiştirmeye odaklanmıştır.

Devil Skins Tasarımları

Her oyuncu farklıdır ve PowerColor her oyuncuyu kendi kimliklerini takip etmeleri ve kutlamaları için güçlendirmek ister. Red Devil RX 7000 serisi sahipleri, grafik kartı arka plaka tasarımlarını Devil Skins ile kolaylıkla değiştirebilecek; Uygun şekilde yerleştirilmiş mıknatıslar kullanarak Devil Skin'i mevcut arka plakalarına yerleştirmek kadar kolaydır - bu kadar basittir ve Devil Skin'i güvenli bir şekilde yerinde tutacaktır.

Şeytan Gözü Aydınlık Mıknatıs

Red Devil AMD Radeon RX 7800 XT 16GB GDDR6 Limited Edition, PC dekorasyonunuza şeytani bir atmosfer katmanız için şeytan gözü parlak bir mıknatısla birlikte gelir. Karanlıkta şeytanın soğuk bakışını hissetmeye hazır olun.

Oyun, Aktarım, İlerleme

AMD RDNA 3 mimarisiyle desteklenen AMD Radeon RX 7800 XT grafik kartıyla oyun oynarken ve yayın yaparken inanılmaz performans, görsellik ve verimliliği deneyimleyin. 16 GB'a kadar GDDR6 bellek, yeni çerçeve oluşturma teknolojileri, gelişmiş ışın izleme, AI hızlandırıcılar, AV1 kodlama ve en yeni DisplayPort 2.1 teknolojisi desteğine sahip en gelişmiş yüksek yenileme hızlı ekranlardan bazılarında kendinizi yeni nesil masaüstü deneyimlerine kaptırın. Radeon RX 7800 XT, 4K'ya adım atmak için ek video belleğiyle inanılmaz derecede yüksek yenilemeli 1440p oyun ve yayın deneyimi sunar.

Oyun

AMD Radeon RX 7800 XT grafik kartları oyuncular için yeni bir performans düzeyi belirliyor. 16 GB'a kadar GDDR6 belleğe, birleştirilmiş AMD RDNA 3 bilgi işlem birimlerine ve 1440p'de ultra hızlı, ultra akıcı oyun performansına ve 4K'da ultra ayrıntılı grafikleri deneyimleme esnekliğine olanak tanıyan yeni nesil özelliklere sahiptir. Video oynatma için 68 milyara kadar renk ve 8K'ya kadar destek deneyimi yaşamak için AMD Radiance Display Motoru ve DisplayPort 2.1 ile kendinizi daha da ileri taşıyın.

Aktarım

Yeni donanım AV1 kodlayıcılarıyla favori yazılımınız OBS Studio'yu kullanarak yeni nesil, yüksek kaliteli akışa hazır olun. Yayın sırasında iyileştirilmiş kodlama performansı ve gelişmiş görsel kaliteyle Radeon RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartları, oyuncular ve yayıncılar için en üst düzeyde tak ve çalıştır çözümüdür. Ortam gürültüsünü ortadan kaldırmak ve izleyicilerinizle veya ekip arkadaşlarınızla net bir şekilde iletişim kurmak için AI özellikli AMD Gürültü Bastırma özelliğini etkinleştirin.

İlerleme

AMD akıllı teknolojilerini etkinleştirmek için AMD Radeon RX 7700 XT ve 7800 XT grafik kartlarını AMD Ryzen işlemcilerle birleştirin. Oyunda size avantaj sağlamak için olağanüstü performansı ortaya çıkarabilirsiniz. En iyi PC oyun deneyimleri için AMD Radeon RX 7000 Serisi grafik kartlarınızı, kurşun geçirmez sürücüler içeren AMD Software: Adrenalin Edition uygulamasıyla geliştirin.

Performansı Arttırın

AMD FidelityFX Süper Çözünürlük teknolojisi, yükseltme teknolojisini bir sonraki seviyeye taşıyor. Desteklenen oyunlarda kare hızlarını artırırken inanılmaz görüntü kalitesi sağlar. AMD Radeon Süper Çözünürlük (RSR), sürücü düzeyinde FSR teknolojisinden yararlanarak binlerce oyunda size yüksek performans avantajları sunar.

Teknik Özellikler

MarkaPowerColor
ModelRX 7800 XT 16G-E/OC
Video belleği16GB GDDR6
Akış İşlemcisi 3840 Adet
Hafıza saati 19,5 Gb/sn
Bellek Arayüzü 256 bit
DirectX® Desteği 12
Bus StandardPCIE4.0
Ekran Konektörleri 1 x HDMI 2.1,3 x DisplayPort 2.1
OpenGLVar
DisplayPort'u 7680×4320
HDMI7680×4320
Güç800W
Boyutlar332 x 135 x 52 mm

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler tarafınıza Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

Hazır sistem ürünleri hariç 1-3 iş gününde ürünün kargoda
Aynı zamanda tüm ürünler için ücretsiz ve hızlı teslimat!

Kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta, Pazar günleri ise hizmet vermemektedir. Bu nedenle Cumartesi günü bize ulaşan siparişlerinizde gecikme yaşanabilir.

Hazır Sistem Ürünlerinde Teslimat:
Satın almış olduğunuz hazır sistemin ekran kartı demonte olarak gelmektedir.
Hazır sistemler 2-7 iş günü içerisinde hazırlanıp tarafımızdan kargolanmaktadır.
 
Ödeme
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde 2 farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ile ödeme ve Havale EFT ile ödeme olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...