Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Teknik Özellikler

Bellek Türleri:
Bit Değeri:
Chip Seti:
Ekran Kartı Hafızası:
Grafik İşlemcisi:
XFX

Xfx Speedster Swft 210 Rx 7600Xt 16Gb Gddr6 128Bit (Rx-76Tswftfp)

14.061,54 TL
1-3 iş günü içerisinde kargoda
12 aya varan
Xfx Speedster Swft 210 Rx 7600Xt 16Gb Gddr6 128Bit (Rx-76Tswftfp)
14.061,54 TL

XFX SPEEDSTER SWFT 210 RX 7600XT 16GB GDDR6 128BIT (RX-76TSWFTFP) GENEL ÖZELLIKLERHAVA AKIŞI VE SOĞUTMA

İyi görünümlü bir kart ile performansını en üst düzeye çıkarmak arasındaki dengeyi bulmak bir sanattır. Hava akışını iyileştirebileceğimiz yeri yaptık ve tasarımı temiz ve serin tutarak açtık.

XFX HAYALET TERMAL

XFX'in tamamen yeni Ghost Thermal tasarımı, GPU'nuzu her zamankinden daha iyi soğutur. Yeni tasarımımız, soğutmayı önemli ölçüde iyileştirmek için düz bir hava akışı havalandırmasına sahiptir ve Ghost Thermal yüzer örtü tasarımının açık tasarımını tamamlar. 9 kanatlı fanlarımız toplam hava akışını artırarak uzun süreli daha sessiz çalışma sağlar.

XFX DUAL BIOS'A HAZIR

Meraklılarının beğeneceği seçenekleri biliyoruz, dolayısıyla QICK 308 RX 7600 serisi grafik kartlarımız için çift BIOS sunuyoruz. Başarısız bir BIOS güncellemesi durumunda yedek BIOS verilmesi.

AMD AKILLI ERİŞİM BELLEĞİ

AMD Ryzen™ masaüstü işlemciler ile AMD Radeon™ grafik kartları arasında PCI Express üzerinden yeni iletişim düzeyleri sayesinde daha fazla performans elde edin.

AMD RADIANCE DISPLAY™ MOTORU

AMD Radiance Display™ Motoru, olağanüstü renk değişimi için 12 bit HDR'ye ve REC2020 renk hafızalı tam kapsamına sahiptir. DisplayPort™ 2.1 desteğiyle, 8K 165Hz'e kadar 68 Milyar'a kadar renkle nefesleri kesen görselleri deneyimileyin.

XFX ZERO DB OTOMATİK YÜK ALGILAMALI FANLAR

XFX ZERO DB OTOMATİK YÜK ALGILAMALI FANLAR
XFX Fanlar mümkün olan en yüksek performansta çalışacak şekilde donatılmıştır; Zero DB fan sistemimiz de RPM'yi Sıfır RPM'ye kadar düşürerek rahatsız edici fan gürültüsünü en aza indirmek için fanlarınızın verimli RPM'de çalışmasını sağlayacaktır. Yoğun oyun sırasında ısı açıkken fanlarımız gerektiği kadar hızlanacaktır.

PERFORMANSI ARTIRIN
PERFORMANSI ARTIRIN. SAĞLIĞI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN.
AMD FidelityFX™ Süper Çözünürlük (FSR) teknolojisi, yükseltme işleminin bir sonraki seviyeye taşınması. Desteklenen oyunlarda kare hızlarını arttırırken inanılmaz görüntü kalitesi sağlar. AMD Radeon™ Süper Çözünürlük (RSR), sürücü düzeyinde FSR uzamsal yükseltme teknolojisinden yararlanır ve binlerce oyun boyutunda yüksek performans numarası sunar.
ULTRA HD DESTEĞİ

XFX RX 7600 XT, yüksek performanslı, yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi için tasarlandı. Sorunsuz oyun performansını deneyimleyin. 8k desteğiyle Yeni Nesil ekranlara hazırsınız. Performanstan ödün vermeden her şeyi akıllara durgunluk veren ayrıntılarla görün.

PERFORMANS KOLAYLAŞTI

AMD HYPR-RX'i etkinleştirerek performansı en üst düzeye çıkarın ve giriş gecikmesini en aza indirin. AMD Akışkan Hareketli Çerçeveler, AMD Radeon™ Süper Çözünürlük, AMD Radeon™ Boost ve AMD Radeon™ Gecikme Önleyici teknolojileri artık birlikte çalışarak sürekli büyüyen oyun koleksiyonunda performansınızı artırıyor.

AMD SONSUZ ÖNbellek

İnanılmaz bir oyun deneyimi sunmak için 477 GB/sn'ye varan etkili bellek bant genişliği ve inanılmaz yüksek saat hızlarıyla çığır açan yeni performans düzeyleri.

AMD AKILLI ERİŞİM BELLEĞİ

AMD Ryzen™ masaüstü işlemciler ile AMD Radeon™ grafik kartları arasında PCI Express üzerinden yeni iletişim düzeyleri sayesinde daha fazla performans elde edin.

AMD AKILLI ERİŞİM BELLEĞİ

AMD Radeon™ RX 7600 XT grafik kartı, oyuncular ve yayıncılar için yeni bir performans düzeyi belirliyor. 1080p ve ötesinde gelişmiş yüksek yenileme hızına sahip oyun performansı sağlamak için birleşik AMD RDNA™ 3 bilgi işlem üniteleri ve inanılmaz yüksek saat hızlarına sahiptir.

GELİŞMİŞ OYUN İÇİN GDDR6 BELLEK

Yüksek bant genişliği performansı sağlamak için 16 GB gelişmiş GDDR6 bellekle donatılarak günümüzün en zorlu oyunlarında yüksek performansa olanak tanır..

PCI EXPRESS 4.0 DESTEĞİ

AMD Radeon™ RX 7000 Serisi grafik kartları, PCIe® 3.0 ile karşılaştırıldığında iki kat daha fazla bant genişliği sağlayan PCIe® 4.0 özelliğine sahiptir.

500 MİLYON OYUNCU AMD RADEON'DA OYNUYOR

AMD Radeon™ grafik kartları, günümüzün en yeni oyun cihazlarının çoğunda 500 milyondan fazla oyuncuya güç sağlıyor.

AMD RADEON™ WINDOWS 11'E HAZIR

Windows® 11, üstün grafikler, inanılmaz hız ve inanılmaz oyun seçenekleriyle en üst düzey bilgisayar oyunları için yaratıldı. Windows 11, DirectX® 12 gibi oyun özelliklerini içerir

XFX 3 YIL GARANTİLİ

Her ne kadar yüksek kaliteli ürünlerimizin kullanımdan sonra da en yüksek performansta çalışmaya devam edeceğine güvensek de, bu sözümüzün arkasında durmak istiyoruz. Bu nedenle bu serideki grafik kartlarına 3 Yıllık Garantimizi sunuyoruz. Bu, ürününüzün üretim hatalarına karşı 3 yıllık sınırlı donanım garantisiyle korunduğu anlamına gelir


Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişler tarafınıza Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir.

Hazır sistem ürünleri hariç 1-3 iş gününde ürünün kargoda
Aynı zamanda tüm ürünler için ücretsiz ve hızlı teslimat!

Kargo firmaları Cumartesi günleri yarım gün çalışmakta, Pazar günleri ise hizmet vermemektedir. Bu nedenle Cumartesi günü bize ulaşan siparişlerinizde gecikme yaşanabilir.

Hazır Sistem Ürünlerinde Teslimat:
Satın almış olduğunuz hazır sistemin ekran kartı demonte olarak gelmektedir.
Hazır sistemler 2-7 iş günü içerisinde hazırlanıp tarafımızdan kargolanmaktadır.
 
Ödeme
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde 2 farklı ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
Kredi kartı ile ödeme ve Havale EFT ile ödeme olarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...